Yhteystiedot

Asiantuntijamme palvelevat

Henrik Stadigh

Toimitusjohtaja, Suomi
050 324 2800
henrik.stadigh@castellum.fi

Juhana Jokinen

Head of Controlling, Suomi
040 503 9263
juhana.jokinen@castellum.fi

Heikki Palmu

Head of Asset Management
040 545 0018
heikki.palmu@castellum.fi

Katja Rummukainen

Vuokraus- ja asiakkuuspäällikkö
0400 273 614
katja.rummukainen@castellum.fi

Dinah Sjöholm

Vuokraus- ja asiakkuuspäällikkö
0400 174 984
dinah.sjoholm@castellum.fi

Riikka Henttonen

Markkinointi- ja viestintäpäällikkö
040 761 2276
riikka.henttonen@castellum.fi

Sanna Hulkko

Palvelupäällikkö
vanhempainvapaalla

Teemu Vilenius

Palvelupäällikkö
050 563 1916
teemu.vilenius@castellum.fi

Marika Luopa

Palvelupäällikkö
045 672 2012
marika.luopa@castellum.fi

Lauri Maila

Kiinteistöpäällikkö
040 550 8403
lauri.maila@castellum.fi

Elmeri Kauko

Vastuullisuuskoordinaattori
045 880 1121
elmeri.kauko@castellum.fi

Ota yhteyttä

Jätä yhteystietosi, niin olemme sinuun yhteydessä.